Sık Sorulan Sorular

Tesis ve hizmetlerimize dair sorularınız için kategorik olarak sınıflandırılmış cevaplar

Windsurf & Kitesurf

Surf derslerinde eldiven ve babet hariç tüm ekipmanı biz karşılıyoruz. Kişisel tercihinize bağlı olarak eldiven, havlu vb. malzemeleri yanınızda getirebilirsiniz.

Surf dersi katılımcıları için özel botlarımız ve gözetmenlerimiz desteğinde güvenlik sağlanmaktadır. Malzeme kiralayan katılımcılar ise ayrıca sigorta seçeneğini etkinleştirmelidirler.

Derslerimiz 4-6 kişilik gruplar halinde verilmektedir.

Evet. 18 yaş altı çocuklar için ebeveynlerin onay belgesini imzalamaları gerekmektedir.

Eğitmenlerimiz Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerine hakimdirler.

Eğitmeniniz ile görüşerek gerek sizin için uygun olan günleri belirleyebilir, gerekse de havanın uygun olmadığı zamanlarda yeni düzenleme için irtibat halinde olabilirsiniz.

Evet. Oluşabilecek malzeme hasarları ders program ücretine dahil değildir. Bunun için ayrıca sigorta yaptırmanız gerekmekte.

Evet. Eğitmeninizle yapacağınız görüşmede seviye ve tecrübe düzeyiniz gözden geçirilerek size uygun olan dersi alabilirsiniz.

Evet. Bunun için sadece günlük tesis kullanım bedelini ödemeniz yeterlidir.

Depolama hizmeti vermiyoruz. Ancak, sezon boyunca kendi ekipmanıyla tesisimizi kullanan misafirlerimiz için ayrılan bir bölüm mevcuttur.

Paket Programlar

Meşrubat ve alkollü içecekler, şişe suyu dahil değildir.

Hava şartları kontrolümüzde olmadığı için bu mümkün değil. Denizde yapılamayan aktiviteleri alternatif etkinliklerle doldurabilirsiniz.

Yeterli sayıda katılımcının oluşması ile birlikte oluşturulan gruplarla, gruba liderlik eden bir eğitmenimiz eşliğinde kano ve bisiklet turları düzenlenmektedir. Ayrıca, tesis dahilinde plaj voleybolu ve basketbol olanakları da mevcuttur.

Derslerimiz günlük programlar halinde belli bir düzeni takip etmektedir. İlk günler temel teori ve pratik eğitimleri aldığınız günlerdir ve hangisi ile başlarsanız onunla devam etmek durumundasınız. Geçiş veya her iki pakete aynı haftada dahil olmak ne yazık ki mümkün değil.

Rezervasyonunuz onaylandığı zaman, odanız ve surf kontenjanınız o hafta boyunca sizin için bloke edilir. Bu nedenle geri ödeme yapmıyoruz.

Eğitimlerimiz Pazartesi sabahı başlayıp, program gereğince sonraki günlerde belli bir düzeni takip etmektedir. Kalacağınız süre bu düzenle uyumlu değilse, sizi paket program harici olarak değerlendirip, fiyatlandırmayı da farklı şekilde yapmaktayız.

Tesis kullanımı

Evet. Günlük tesis kullanım bedelini ödeyerek plajımızdan, duş ve tuvaletlerden faydalanabilirsiniz. Ancak şezlong garantisi veremiyoruz.

Evet. Ancak yemek talebinizi bize daha önceden bildirmelisiniz. Yemeklerimiz açık büfe olup kişi sayısına göre hazırlanmaktadır.

Evet. Sezon boyunca birçok çocuklu aile gerek konaklayarak, gerekse de dışarıdan gelerek tesisimizden faydalanmaktadır.

Hayır. Yüzme havuzumuz yok. Tesisimiz denize sıfırdır.

Otel ve Odalar

Odalarımız 2 ve 3 kişiliktir. Suit ve geçişli odamız mevcut değil.

Evet. Çevreye rahatsızlık vermeyen, iyi huylu bir dostumuz ise kabul ediyoruz.

Yalnızca bazı 3 kişilik odalarımızdan deniz görünmektedir. Fakat burada kaldığınız sürece bu bir ihtiyaç veya tercih olmaktan çıkacaktır. Çünkü deniz, yeşil doğa ve tesisimiz bir aradadır.

Hayır. Kamping hizmetimiz mevcut değildir.

Mayıs ve Ekim ayları arası yaz sezonu hizmet vermekteyiz.

Kahvaltı ve akşam yemeklerimiz açık büfe olarak sunulmakta ve kişi sayısına göre hazırlanmaktadır. Öğle ve akşam yemekleri için paket fiyatına ek olacak şekilde alakart servisimiz mevcuttur.

  • Kahvaltı : 08:00 / 09:30
  • Akşam : 20:00 / 21:30

Hayır. Konaklamak için sadece otel hizmeti vermekteyiz.